2.4 M Žemės, Saulės Fontanas PumpHOT Vandeniui LED Saulės Skydelis Su Povandeninis Siurblys Paukščių Vonios Sodo Puošmena Fontanas 2.4 M Žemės, Saulės Fontanas PumpHOT Vandeniui LED Saulės Skydelis Su Povandeninis Siurblys Paukščių Vonios Sodo Puošmena Fontanas 2.4 M Žemės, Saulės Fontanas PumpHOT Vandeniui LED Saulės Skydelis Su Povandeninis Siurblys Paukščių Vonios Sodo Puošmena Fontanas 2.4 M Žemės, Saulės Fontanas PumpHOT Vandeniui LED Saulės Skydelis Su Povandeninis Siurblys Paukščių Vonios Sodo Puošmena Fontanas 2.4 M Žemės, Saulės Fontanas PumpHOT Vandeniui LED Saulės Skydelis Su Povandeninis Siurblys Paukščių Vonios Sodo Puošmena Fontanas 2.4 M Žemės, Saulės Fontanas PumpHOT Vandeniui LED Saulės Skydelis Su Povandeninis Siurblys Paukščių Vonios Sodo Puošmena Fontanas

2.4 M Žemės, Saulės Fontanas PumpHOT Vandeniui LED Saulės Skydelis Su Povandeninis Siurblys Paukščių Vonios Sodo Puošmena Fontanas

€12.24 €9.42
Yra sandėlyje
v482

 • Modelio Numeris: 2W
 • Medžiaga: Kita

 • Kulka Taškų:

  1、Maksimali Pristatymo Aukštis: vanduo gali pakilti iki 60-90cm maždaug su stipria vandens siurblys.

  2、Multi-funkcija: Fontano siurblys dirba saulėta ar debesuota, dieną ar naktį.integruota ličio baterija, 6 LED žibintai ir siurblys leidžia jums mėgautis iki 6 valandų nakties metu arba debesuotą dieną operacija.Gali būti naudojamas kaip sodo puošmena lempos naktį, tegul Jūsų kieme yra daugiau meno.

  3、Multi-Naudojimas: Naudoti kaip saulės energija varomas fontanas ar tekantis vanduo birdbath sode, ant denio, iki tvenkinio, ar sunroom.

  4、Ilgas Gyvenimas: Mūsų saulės plokščių briaunos turi krašto sandarinimo gydymas, dviguba apsauga, išvengti vandens ir galimybę patekti pratęsti naudojimo laiką, sutaupyti daugiau pinigų.

  5、Vandens Trūkumo Apsaugos: Kai nėra jokio vandens telkinio, jis bus automatiškai sustabdyti darbo ir apsaugos skydas nuo sugadinimo.

  Aprašymas:

  Tai yra 2,4 M žemės vandeniui LED saulės skydelis su povandeninis siurblys paukščių vonia, sodas, fontanas.Jis gali būti naudojamas kaip sodo puošmena lempos naktį, tegul Jūsų kieme yra daugiau meno.

  Savybės:

  Saulės energija varomas fontano siurblys rinkinys fontanai, kriokliai, vandens ekranai.

  Purkštuvas įvairių vandens stiliaus.Jis ateina su 4 skirtingų antgalių, todėl tai, kaip jūs gaunate keturis skirtingus vandens stilių savo paukščių vonios.

  Trijų atžalų ant dugno prilipti ant vandens.

  Įdėti siurblys visiškai vandens su juo yra antgalis virš vandens, įsitikinkite, kad siurblys yra fiksuotas įmonė apačioje fontanas, siekiant išvengti vibracijos.

  Pastaba:

  Šio siurblio ateina su energijos saugojimo funkcija, ir jos rezultatai visiškai priklauso nuo stiprumo saulės spindulių.Kai saulės spinduliai yra silpnas, kai saulės spinduliai tampa stiprus, siurblys bus toliau normaliai dirbti ir energijos saugojimo funkcija.Vandens siurblys bus užblokuotas, kai jis dirba purvinas vanduo.Ir tada jūs turite imtis jį išskiria valymas.

  Darbo Saulėtą dieną, įdėti saulės baterijomis pagal saulės spinduliai, ir būtų geriau, kad veidas tiesiogiai į saulę.

  Parametrai:

  Siurblio įtampa: 12V

  Maksimalus purškimo aukštis: Apytiksl.60-100cm/23.62*39.37 į.

  Saulės skydelis įtampa: 9V

  Saulės skydelis, galia: 2W

  Saulės skydelis dydis: apytiksl.176mm/69.29 į.

  Spalva: juoda

  Tarnavimo laikas: ≥10000Hours

  Sąrašas:

  1*Saulės Fontano Siurblys

  Patarimai:

  Jeigu turite kokių nors nepasitenkinimo ar abejonių apie mūsų produktus, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba, kaip galima greičiau, mes suteikti jums geriausią aptarnavimą, užtikrinti savo 100% pasitenkinimo.

  Žymos: QIYU, lempa led, dekoro fontanas, vonios paukštis, krioklys fontanas apdaila, patalpų fontanas, mėlyna saulės fontanas, fontano vandens, kambarys fontanas "pasidaryk pats", vaivorykštė krioklys.

 • Atsiliepimai (1)

  • E Tchursina2011

   The height of the jet is not actually above 30 cm

  Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai