MZG 50PCS Standartas CNC mechaninio Apdirbimo, Tekinimo Turėtojas Frezavimo Cutter Chamfering Įrankis Varžtas s MZG 50PCS Standartas CNC mechaninio Apdirbimo, Tekinimo Turėtojas Frezavimo Cutter Chamfering Įrankis Varžtas s MZG 50PCS Standartas CNC mechaninio Apdirbimo, Tekinimo Turėtojas Frezavimo Cutter Chamfering Įrankis Varžtas s MZG 50PCS Standartas CNC mechaninio Apdirbimo, Tekinimo Turėtojas Frezavimo Cutter Chamfering Įrankis Varžtas s MZG 50PCS Standartas CNC mechaninio Apdirbimo, Tekinimo Turėtojas Frezavimo Cutter Chamfering Įrankis Varžtas s MZG 50PCS Standartas CNC mechaninio Apdirbimo, Tekinimo Turėtojas Frezavimo Cutter Chamfering Įrankis Varžtas s

MZG 50PCS Standartas CNC mechaninio Apdirbimo, Tekinimo Turėtojas Frezavimo Cutter Chamfering Įrankis Varžtas s

€8.58 €6.95
Yra sandėlyje
v98998

 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • Prekės Pavadinimas: mzg
 • Sertifikavimo: NĖRA

 • MZG 50PCS Standartas CNC mechaninio Apdirbimo, Tekinimo Turėtojas Frezavimo Cutter Chamfering Įrankis Varžtas 1.MZG Varžtai CNC Tekinimo Frezavimo Įrankiai

  4.MZG Miiling Cutter Toolholders Parametras

  5.MZG Frezavimo Cutter Toolholders Instrukcija Saugos Pastabos Pjovimo Įrankis 1 Įvadas MZG sukūrė "įspėjimas" arba "įspėjimo" etiketė ant pakuotės pjovimo įrankis produktus, bet tai ne pats įrankis.Prieš naudojant ir tvarkant bet kokius pjovimo įrankis produktų ir pjovimo įrankis, medžiagų, būtinai perskaitykite šias gaires todėl jie naudojami tinkamai.Taip pat, kaip dalį savo saugos švietimo,prašome būtinai susipažinti visą savo faktinės veiklos vykdytojai, kurių turinys šias gaires. 2 Remiantis Informacija Pjovimo Įrankių Medžiagos 2-1 Techninių Terminų Pjovimo Įrankio Medžiaga: Terminologija pjovimo įrankis, medžiagų,pvz., Įtvirtino Karbido, Padengtas Karbidu,Kermeto, Padengtas Kermeto,Keramikos, CBN ir politikos suderinamumo vystymosi labui.Karbido Medžiagų: Cemento Karbido su WC(Volframo Karbido), kaip pagrindinė sudedamoji dalis. 2-2 Fizinės Savybės Apprearance: Priklauso nuo medžiagos(e.g.Pilka,Juoda,Aukso,ect.) Kvapas:Nėra Kietumas:Karbidas/Kermeto 5~30GPaHV, Keramikos 10-40 GPaHV CBN 20~50GPaHV,politikos suderinamumo vystymosi labui 80~120 GPaHV Sp.Gr.:Karbidas 9~16, Kermeto 5~9, Keraminės 2~7,CBN/PSVL 3~5 2-3 Sudėtis Karbidu, Nitridu,Anglies nitridu Oksido ir su W,Ti, Al, Si, Ta,B, ebs.ir be to,metalo, tokių kaip Co, Ni, Cr,Mo yra įtrauktas į kai kuriuos pjovimo medžiagos.Atsargumas naudojant pjovimo įrankį 1.Bendrieji Pjovimo Įrankiai

  Atsargumas naudojant pjovimo įrankiai

  Nepatikimumo: Tiesioginis prisilietimas prie aštrių pjovimo briauna gali sukelti žalos.

  Atsakomąsias priemones: nustačius įrankiai, mašinos, arba imtis priemonių iš dėklo, prašome dėvėti apsaugines pirštines.

  Nepatikimumo: Netinkamo naudojimo arba netinkamos darbo sąlygos gali sukelti įrankio lūžimo arba dispersija duženos.

  Atsakomosios:Prašome naudoti saugos elemento, pvz., apsauginius akinius ir apsaugines pirštines

  Prašome naudoti įvairias mūsų rekomenduojamas pjovimo būklės.

  Peržiūrėkite mūsų katalogą arba naudojimo vadovus.

  Nepatikimumo: Pernelyg didelis poveikis arba sunkūs drabužiai bus padidinti pjovimo atsparumo ir gali sukelti įrankio lūžimo ir dispersija duženos.

  Atsakomosios: Prašome naudoti saugos elemento, pvz., apsauginius akinius ir apsaugines pirštines

  Pradžioje keistis įrankiai yra geriau.

  Nepatikimumo: Dispersija, šildomas ar ilgai lustai gali sužeisti ar nudeginti.

  Atsakomosios: Prašome naudoti saugos elemento, pvz., apsauginius akinius ir apsaugines pirštines

  Žetonų šalinimo, prašome sustabdyti mašiną iš anksto ir naudojimo saugos elementus, pvz., apsauginius akinius ir apsaugantys pirštines.

  Nepatikimumo: Įrankiai ir medžiagos, pasiekia aukštą temperatūrą pjovimo metu operacija.Tiesioginis prisilietimas prie įrankiai ir medžiagos, netrukus po to, kai pjovimo, gali sukelti nudegimą.

  Atsakomosios:Prašome naudoti saugos elemento, pvz., apsauginius akinius ir apsaugines pirštines

  Nepatikimumo: Kibirkštys, šilumos gamybą arba pjuvenas aukšta temperatūra veikimo metu gali sukelti failą.

  Atsakomosios: Prašome ne veikia aplink Pavojingą zoną, kurioje yra tam tikra galimybė, gaisro ar sprogimo.

  Tuo atveju, naudojant naftos-aušinimo skysčio, prašome įsitikinkite, kad yra pakankamai priešgaisrinės apsaugos įranga.

  Nepatikimumo: Trūksta dinaminės pusiausvyros per didelio greičio revoliucijas sukelia vibracijas, kurios gali padaryti įrankis pertraukos.

  Atsakomosios: Prašome naudoti saugos elemento, pvz., apsauginius akinius ir apsaugines pirštines

  Prašome atlikti testą-operacija, prieš pjaunant, ir patvirtina, kad nėra jokios vibracijos ar neįprasto garso.

  Nepatikimumo: Tiesioginis prisilietimas prie burs, kuri buvo gauta dėl nelygaus paviršiaus ruošinio gali sukelti žalos.

  Atsakomosios: nelieskite ruošinio plikomis rankomis.

  2.Pjovimo Pjovimo Įrankiai

  Nepatikimumo: Jei įterpti arba kitų įrankių dalys nėra tinkamai įrengti, jie gali kristi žemyn ar pertrauka, kurios gali sukelti traumų.

  Atsakomosios: Prašome išvalyti įterpti kišenės arba tvirtinimo dalys (prieš nustatant įterpti.

  Please set up įdėklai su pateikta veržliarakčio tik ir patvirtina, kad intarpai ar dalys yra prispaustas visiškai.Niekada nenaudokite intarpai ar jų dalys, išskyrus tuos nustatyta tvarka.

  Nepatikimumo: Jei įdėklai yra prispaustas pernelyg stipriai, kurias papildomas priemones, pavyzdžiui, vamzdžių ir pan.įdėklai arba įstaiga gali nutraukti.

  Atsakomosios priemonės: nenaudokite priemonės, pavyzdžiui, vamzdžiai.Prašome nustatyti naudojant tiekiamas veržliarakčio tik.

  Nepatikimumo: Kai įrankiai yra naudojami didelės spartos revoliucija, įdėklai, ar dalys gali sprogo iš organizmo, dėl išcentrinės jėgos.Kai tvarkymo, prašome atkreipti specialias tvarkymo saugos.

  Atsakomosios: Prašome naudoti įvairias mūsų rekomenduojamas pjovimo būklės.

  Tikslumas ir balanso mašinos veleno turėtų būti patikrintas ir pakoreguotas reguliariai, siekiant išvengti nusidėvėjimo guolio dėl ekscentriškas rotacija. 3.Frezos ir kiti Pjovimo Įrankiai

  Nepatikimumo: Nuo frezavimo cutter yra aštriais kraštais, tiesioginio kontakto su plikomis rankomis gali sukelti žalą

  Atsakomosios: Prašome naudoti saugos elemento, pvz., apsauginius akinius ir apsaugines pirštines

  Žymos: frezavimo įrankiai, metalai, ego tekinimo įrankiai, įrankio laikiklis, stabdžių paspauskite, cuter, 9mm cnc frezavimo įrankiai, cutter, mzg įrankis, ratai medienos tekinimo, Latakų Gręžimo.

 • Atsiliepimai (2)

  • Soraya Barcelos

   I order from this seller more than once. All class. Quality grade.

  • Bob Collington

   I order from this seller more than once. All class. Quality grade.

  Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai